Akcja harry-tatywna

Akcja HARRY-tatywna finał - sprawy organizacyjne

Kiedy: 
22.03.2013 do 24.03.2013

Witajcie!
W tym miejscu będziemy zamieszczać wszystkie ważne informacje dotyczące organizacji "Akcji HARRY-tatywnej".

I tak, proszę silnych i odpowiedzialnych mężczyzn potrzebnych do rozkładania sceny i wykładziny o przybycie do Hali Sportowo-widowiskowej w niedzielę 24 marca o godz. 8.00. Po wykonaniu zadania będziecie mogli udać się do domów na odpoczynek, ponieważ ponownie będziemy Was potrzebować po godz. 20.00, aby zwinąć scenę i wykładziny.
Osobą odpowiedzialną za sprawy techniczne jest Marcel.

Finał Akcji HARRY-tatywnej

Kiedy: 
24.03.2013

Grupa dwakolka.pl zaprasza na Finał "Akcji HARRY-tatywnej" w dniu 24 marca 2013 r. od godz. 14.00 w Hali Sportowo - Widowiskowej w Trzciance. Całkowity dochód z akcji zostanie przeznaczony na leczenie Rafała Siemińskiego (Harrego) - zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą genetyczną - mukowiscydozą.

HARRY-tatywna SaunaParty

Kiedy: 
09.01.2013 do 24.03.2013

SaunaParty nawet dla 6 osób jednorazowo. Moja Sauna to: Sauna Sucha Fińska - opalana drewnem - całość patentu przywiozłem osobiście z Finlandii. Sauna położona jest zaledwie 7 km od Trzcianki. Sugerowane godziny na Sanowanie to każdego dnia od 18-tej – oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu. Moja propozycja to symboliczne 10zł od osoby za pełen nawet 90-cio minutowy proces relaksu. Całość tej kwoty przeznaczam dla Harrego.

Akcja HARRY-tatywna

Kiedy: 
11.02.2013 do 24.03.2013

Grupa dwakolka.pl wraz z przyjaciółmi przygotowuje "Akcję HARRY-tatywną" - polegającą na zbiórce pieniędzy na rzecz naszego kolegi Rafała Siemińskiego vel Harrego, zmagającego się z ciężką, nieuleczalną chorobą genetyczną - mukowiscydozą.

W tym miejscu znajdziecie wszystkie informacje o imprezach, które będą towarzyszyły naszej akcji. Podczas imprez będziemy zbierać pieniądze na przenośny koncentrator tlenu, który pozwoli naszemu Przyjacielowi wyjść z domu i spotkać się z nami na spacerze.

Pomóżmy Harremu, bo warto pomagać!

Rafał będzie miał koncentrator!

Kiedy: 
01.04.2013

Dziękuję! - łzy wzruszenia, ogromny uśmiech i …zwiększona ilość podawanego tlenu w stacjonarnym koncentratorze tlenu. Taka była pierwsza reakcja Rafała Siemińskiego, kiedy usłyszał o powodzeniu „Akcji HARRY-tatywnej”. Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi, Harry będzie mógł wyjść na zewnątrz i swobodnie oddychać.