Artykuły

Aktywnie dla WOŚP

W tym roku jesteśmy z WOŚP i będzie moc!
Z okazji 30. finału możesz biegać, chodzić z kijkami lub pojechać rowerem.
A możesz też zaliczyć te trzy dyscypliny w jednym celu.
My planujemy zrobić 30 km rowerem na 30. Finał WOŚP.
Wy możecie zrobić to z nami. wejdźcie w link i już dziś zapiszcie się na "bieg" - trzciankabiega.pl
Odbierzcie pakiet startowy, a potem to już tylko śledźcie nas na Facebooku, tam znajdziecie szczegóły dotyczące naszego rajdu dla WOŚP!

Koszulki Grupy dwakolka.pl

Zapraszamy do zamawiania koszulek rowerowych Grupy dwakolka.pl. Wzór już wszystkim znany, widoczny również jako ilustracja do wpisu. Dopisujcie kto ma ochotę na jaką koszulkę. Koszulki wykonane są z dobrej jakości materiału termoaktywnego. Posiadają z tyłu trzy kieszenie w tym jedna kieszonka ma zamek. Z przodu koszulki krótki zamek. Na bokach posiadają wstawki z innego materiału, dzięki czemu są bardziej przewiewne. Każda koszulka jest personalizowana. Rozmiary i ceny w dalszej części wpisu.

Koleżeński Rajd z Trzcianki do Siedliska

Dziękujemy wszystkim za udział w dzisiejszym Koleżeńskim Rajdzie z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu. Rajd był również zwieńczeniem akcji zbierania podpisów pod petycją dotyczącą budowy ścieżki rowerowej z Trzcianki do Siedliska. W serdecznej atmosferze długi peleton prowadzony przez wóz policyjny dotarł do celu.

Rowerowe Babki w Piasku, czyli wyprawa rowerowa wzdłuż wybrzeża

Rowerowe Babki w Piasku

Po co podróżujemy? Na to pytanie każdy powinien sam znaleźć odpowiedź. Ja mogę jedynie stwierdzić fakt, iż ludzie od zarania dziejów w różnorodny sposób zwiedzają cały świat.
W tym roku postanowiłam spełnić swoje marzenie i wyruszyłam w podróż z rowerem i dwiema fajnymi babkami. Celem swojej wyprawy uczyniłyśmy fragment wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Spacer Wielkanocny nad Bukówką

Kilkudziesięciu miłośników dwóch kółek w rodzinnej atmosferze bardzo aktywnie spędziło tegoroczny Lany Poniedziałek. Wieloletnią tradycją Pilskiego Bractwa Turystyki Rowerowej jest organizacja imprez pieszych lub rowerowych właśnie w Poniedziałek Wielkanocny. W tym roku trasę spaceru zaplanowano urokliwą ścieżką przyrodniczo-edukacyjną „Nad Bukówką”, znajdującą się w Smolarni. Na zaproszenie rowerzystów z Piły pozytywnie odpowiedziała trzcianecka Grupa dwakolka.pl.

Morsowanie gorących serc

W przedostatni weekend lutego po raz kolejny cała Trzcianka „Grała z sercem”. W ramach XI Charytatywnego Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kibiców im. Piotra Arentewicza o Puchar Burmistrza Trzcianki w naszym mieście miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń.

Nasza aktywność w 2017 roku

Za nami kolejny wspaniały rok aktywności. W 2017 roku przemierzyliśmy na dwóch nóżkach, bawiąc się razem i trenując osobno ponad 12 tysięcy kilometrów. Zaś rowerem przejechaliśmy ok. 35 tysięcy kilometrów. Niech ten rok i rywalizacje Endomondo będą dla nas mobilizacją do uprawiania sportu, jak i aktywnego spędzania wolnego czasu. Gratulujemy wyników i zapraszamy do zabawy w 2018 roku. Grupa dwakolka.pl

Wesołych Świąt

Świąt rodzinnych, pachnących domowymi wypiekami i choinką. Aby czas przy stole był jak najlepiej oddany najbliższym. Więcej uśmiechu i życzliwości dla drugiej osoby. Mniej życia w biegu, mniej zmartwień i dużo pomyślności w 2018 r. życzy Grupa dwakolka.pl