I Spontaniczne Morsowanko w 2016 r.

Kiedy: 
niedziela, 3 Styczeń, 2016

Grupa dwakolka. pl serdecznie zaprasza na I w Nowym Roku Spontaniczne Morsowanko w zimnym logowatym jeziorze. Spotykamy się w niedzielę 3 stycznia 2016 r. o godz. 11.00 na plaży nad jeziorem Logo. Grupa dwakolka.pl zapewni ognisko (kiełbaski organizujemy we własnym zakresie) oraz kulinarną niespodziankę. Dzięki uprzejmości Pana Zbyszka podczas morsowania będzie możliwość zakupienia herbatki i innych napojów w barze, tam również morsy i inne foczki będą mogły przebrać się i wysuszyć.

Na zabawę należy zabrać:
1. Ciepłe ubrania (najlepiej kilka warstw)
2. Czapkę
3. Rękawiczki (najlepiej dwie pary)
4. Kąpielówki (tudzież strój kąpielowy)
5. Trampki (przydadzą się podczas wejścia do wody)
6. Klapki (jeśli mamy pływające można je zabrać zamiast trampek, gdyż często spadają podczas wchodzenia i wychodzenia z wody)
7. Ręcznik
8. Pieniądze na herbatę \kawę\inny napój
9. Dobry humor!

Co daje morsowanie?
Korzyści z zimowych kąpieli jest wiele: zahartowanie ciała, zwiększenie odporności organizmu na choroby zimowe, poprawa wydolności układu sercowo-naczyniowego, lepsze ukrwienie skóry. Morsowanie jest wspaniałą terapią na depresję oraz problemy emocjonalne. Ponoć przedłuża także życie ;-)
Macie pytania, pomysły, chcecie pomóc w organizacji? Dzwońcie, piszcie, mailujcie: tel. 692449793, jolanta.malicka@interia.eu
Do zobaczenia w niedzielę!
Zioota

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Dodaj komentarz