Sobotni wypad do ZWA

Kiedy: 
sobota, 17 Wrzesień, 2016

Serdecznie zapraszamy na dłuższy wypad rowerowy do naszych sąsiadów z województwa zachodniopomorskiego (ZWA), a dokładniej do Chłopy, Tuczna, Strzalin etc.
Trasa będzie liczyć około 70 km, chyba że ją wydłużymy lub skrócimy.

Start w sobotę 17 września o godz. 10.00

sprzed hali (ale osoby zainteresowane proszę o śledzenie naszej strony www, gdyż godzina wyjazdu może ulec zmianie - dobrej lub lepszej).
Podczas wyprawy przewidujemy kąpiel w jeziorze, zatem warto zabrać strój kąpielowy.
Jeśli dobrze pójdzie, to zabierzemy ze sobą naleśniki, ale nie możemy tego obiecać w 100%.
W sumie tak naprawdę to nie możemy obiecać, że ten rajd w ogóle się odbędzie, bo jeśli będzie lało jak z cebra i pogoda będzie barowa, to opóźnimy wyjazd o kilka godzin i po prostu pojedziemy do Pani Krysi z Wołków na... gorącą czekoladę, bo robi najlepszą na świecie!
Zatem śledźcie stronę do ostatniej chwili, bo na pewno w sobotę pojedziemy, ale nie jest pewne dokąd i czy na pewno o 10.00., więc nie planujcie nic innego. Szykujcie rowery i do zobaczenia!
Niech moc rowerowa będzie z Wami!
Zioota ;-)

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marcin

Polecam do Strzalin pojechać super pozarowka która zaczyna się przy samej antenie w Rusinowie. Do anteny można łatwo podjechać trasa która zaczyna się za cmentarzem w Wolowych Lasach.
Obrazek użytkownika wypusz

Wyjazd jest pewny?bo chętnie pojadę.też wybierałem się do Wapna,ale...:(
Obrazek użytkownika zioota

Aktualnie wyjazd jest aktualny, zmianie uległa jedynie godzina startu (na wniosek naleśników, które chcą być usmażone w dniu startu). Start w sobotę o godz. 10.00! PS Ilość naleśników ograniczona!

Dodaj komentarz