Zimowy spacer nad Morskie Oko

Kiedy: 
niedziela, 22 Styczeń, 2017

Po ostatnim spacerze przyszła ochota na kolejny w zimowej scenerii. Tym razem w niedzielę 22 stycznia 2017 roku wybieramy się nad nasze Morskie Oko na dwóch nóżkach. Wyruszamy sprzed Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance, o godz. 10:00.

Pamiętajcie o termosie z ciepłą herbatą, smaczną przekąską na drogę i dodatkowym ciepłym ubraniu. Kto ma, może zabrać i kijki.

Kto chętny, proszę dopisywać się w komentarzu, będziemy wiedzieli na kogo jeszcze czekamy na starcie.

Galeria zdjęć z poprzedniego spaceru

Poniżej poglądowa mapka trasy. Dystans do pokonania ok. 20 km.

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika rundka

Czy tacy dziadkowie jak ja pasują jeszcze do Waszego towarzystwa? Tym razem godzina wymarszu znakomicie wpisuje się w mój rytm dobowy i chętnie z wami pomaszeruję ;)
Obrazek użytkownika harry

Oczywiście zapraszamy, nie ma granicy wieku, wszyscy jesteśmy młodzi tak samo :)
Obrazek użytkownika zioota

Ja i moje ADHD chętne pohasamy po lesie. Kaziu, serdecznie zapraszamy. W naszej grupie nie ma żadnych ograniczeń. Z nami nie mogą spacerować i jeździć tylko ci, którzy nie chcą. Wszystkich pozostałych serdecznie zapraszamy ;-)
Obrazek użytkownika rundka

I o to w ej całej zabawie chodzi, by czuć się jednakowo młodzi ;) Organizacyjnie bez zarzutu. Obejrzałem film i fotki z ostatniej zakręconej niedzieli i aż pozazdrościłem.
Obrazek użytkownika Gosia

Melduję się na starcie :-)
Obrazek użytkownika macgyver2222

Mysle ze przejde sie z wami :)

Dodaj komentarz