Pieszo, konno, kajakiem, na kole

Kiedy: 
sobota, 3 Czerwiec, 2017

Lubisz ruch na świeżym powietrzu? Chcesz poznać osoby, które tak jak Ty aktywnie spędzają czas? A może już czas, abyś innym pokazał swój sposób na promocję zdrowego stylu życia? Ten festyn jest dla Ciebie! Przyjdź albo przyjedź 3 czerwca (sobota) 2017 r. - sam albo z rodziną i przyjaciółmi - i razem z nami spędź rodzinny, aktywny i sportowy dzień!

Wracamy z Festynem Inaugurującym Sezon Turystyczny. Już po raz siódmy Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania wraz z Grupą dwakolka.pl zaprasza na festyn „Pieszo, konno, kajakiem, na kole”. Tak – zmienia się nazwa, ale charakter imprezy pozostaje ten sam! Dlaczego zmiana? Stąd, że koło na festynie od samego początku pojawia się w trzech odsłonach – roweru, motoru oraz zabytkowych samochodów. Tegoroczna edycja festynu odbędzie się w sobotę 3 czerwca (sobota) 2017 r. w Centrum Praktyk Kulturalnych i Integracji Społecznej w Gębiczynie.

Kto uczestniczył w ubiegłych latach w festynie wie, że warto przyjechać i tym razem. Na miejscu czeka na Was wiele atrakcji.

Rezerwujcie wolny czas na ten dzień.

Zgłoszenia:
Proszę wpisywać w komentarzu do tego wpisu lub telefonicznie pod nr 602 617 176. Oczywiście można też przyjechać na miejsce zbiórki i wspólnie z nami pojechać.

Trasa dla grupy rowerzystów z Trzcianki:

Trzcianka - Biała - Radolin - Walkowice (przeprawa promem) - Romanowo Górne - Kruszewo - Sarbia - Gębice (miejsce zbiórki z rowerzystami z Czarnkowa) - Gębiczyn

Start:

Wyjeżdżamy wspólnie sprzed Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Żeromskiego
w Trzciance o godz. 10. Na miejsce zbiórki prosimy przyjechać wcześniej.

Ważne informacje

Przed startem każdy uczestnik zobowiązany jest podpisać Oświadczenie uczestnika rajdu rowerowego w ramach Festynu Inaugurującego Sezon Turystyczny 2017
pod hasłem „Pieszo, konno, kajakiem, na kole”. Druki będą dostępne na miejscu.

Dodatkowe atrakcje:

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika zioota

Będę tam, ale w pracy, co oznacza, że bez roweru :'(
Obrazek użytkownika Maciej

O której godzinie i gdzie zbiórka? Będzie ktoś jechał z Trzcianki?
Obrazek użytkownika harry

Macieju, jedziemy razem grupą, już dodałem więcej informacji.
Obrazek użytkownika marcinb

Bardzo nie polecam drogi KRUSZEWO - SARBIA. Droga 182 na tym odcinku jest niebezpieczna. Jest znak zakaz jady rowerem a nie ma praktycznie żadnej drogi rowerowej przy drodze asfaltowej..
Obrazek użytkownika harry

Jeśli ten odcinek będzie taki zły, zawsze można pojechać przez las. Równolegle jest droga gruntowa.
Obrazek użytkownika harry

Ja się wybieram, poprowadzę trasę, kto następny jedzie?
Obrazek użytkownika janina

My też jedziemy.

Dodaj komentarz