Magnetyczna górka i most wiszący w Wałczu

W niedzielę 22 czerwca 2008r. wybieramy się do Wałcza zwiedzić tutejszą atrakcję turystyczną - stalowy most wiszący nad jeziorem Raduń, a jeśli pogoda i forma dopiszą, odwiedzimy magiczną górkę okolica Nagórze. Wyruszamy wyjątkowo o godzinie 10.00 sprzed Hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Żeromskiego. Przewidywana trasa ma ok. 80km. Do zobaczenia!

Wyświetl większą mapę

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika batman

Dla mnie bomba i lipa jednocześnie. Bomba bo chciałem tam jechać a lipa bo będę w tym czasie w pracy :(((((
Obrazek użytkownika szydziu

No brawo :) Ja będe odsypiał Rajd Nocny ;) na który oczywiście serdecznie zapraszam ;) a popołudniu planujemy jechać do parku linowego.
Obrazek użytkownika 70-443

mieszkam niedaleko,mozna wylac wode która popłynie pod górke.obok jest jezioro nazywane "szkliste"woda jest przejzysta i podobne jest do turkusowego i szmaragdowego.niedalego znajduje sie stanica harcerska.w wałczu jest wiele fajnych miejsc np:GWC-grupa warowna cegielnia,OPO-osrodek przygotwan olimpijskich przy którym znajduje sie wiszący most który przebiega przez jezioro.
Obrazek użytkownika gość

wałcz jest spoko xD

Dodaj komentarz