Spływ kajakowy rzeką Cieszynka (1)

Na stronie Bractwa była taka informacja: 24-25.04 - Spływ kajakowy Cieszynką i Drawą + Rajd z okazji 11 urodzin K.M.T.R. "Dynamo".

Napisałam do Krzysia Lali i dostałam odpowiedź pozwolę sobie zacytować:

"[...] Szczegóły podam na stronie jak wreszcie się zbiorę do jej aktualizacji :-)

Kajaki mamy od znajomego w cenie 25zł za dobę ale przynajmniej za transport już nie liczy. Ruszamy z Człopy w sobotę na pewno rano. Dopływamy do leśniczówki przed parkiem i dalej jest opcja pieszo - 7km przez Drawieński (super trasa) lub samochodem kto jak będzie się czuł na siłach. Nocleg w Głusku w szkole - cena 6zł (własny materac i śpiwór, materace raczej załatwimy), jest możliwość zamówienia na miejscu obiadu a raczej obiado-kolacji 15zł od głowy. Na drugi dzień przerzucamy kajaki do Starego Osieczna i Drawą do Krzyża. Będzie również trasa rowerowa z Krzyża, dojadą do nas do Głuska na nocleg.

Możesz przekazać jakby byli chętni od Was żeby planowali na ten weekend już teraz. Szczegóły jak pisałem postaram się wrzucić możliwie szybko na stronę.
Pozdrawiam Was i Bractwo szanowne całe"

Kontakt:
Krzysiek Lala
tel. 0 608 206 695;
e-mail: krzysieklala@op.pl

Więc zapisujmy się ; )
Oczywiście nasza dwójka płynie ;)

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika zaba

też płynę :)
Obrazek użytkownika zioota

Zamawiam kajak dwuosobowy z silnikiem motorowym. Muszę to zaliczyć, bo brzmi nieźle - "spływ Cieszynką pieszo przez las płynąc Drawą". Koledzy Krzyżacy mają swój świat pstrokaty, więc i ich imprezy są kolorowym wyzwaniem :)
Obrazek użytkownika martinkowsky

podejmę się tego wyzwania :)
Obrazek użytkownika kompiel

JA SIE TEŻ PISZE POMOGE W ORGANIZACJI JAK JEST TAKA POTRZEBA MORSY PISZCIE SIE NA SPŁYW
Obrazek użytkownika zioota

UWAGA!!!!!!! Dzwoniłam do organizatora, chętne osoby muszą się z nim skontaktować, aby potwierdzić swoj udział w spływie. Ilość miejsc ograniczona! Kontakt: Krzysztof Lala j.w.
Obrazek użytkownika martinkowsky

ale niespodziewanie pojawiło się ale ... :/
Obrazek użytkownika zaba

kajaki jedynki czy dwojki czy do wyboru?
Obrazek użytkownika zaba

czegos nie kumam, sa dwie trasy czy jedna polaczona? tzn rowery-kajaki-rowery? czy albo kajaki albo rowery? tzn mozna jedynie plynac nie jadac rowerem? prosze o wyjasnienia
Obrazek użytkownika zaba

aa tak tez myslalam, splyw niezalezny od rowerow, takze ok, Michalina tez sie pisze :)
Obrazek użytkownika zioota

Ja to się zastanawiam, czy te 7 km pieszo przez las kajaki niesiemy, czy może jednak ktoś nam je podrzuci, hi, hi ;)
Obrazek użytkownika zaba

sa miejsca jeszcze? wie ktos cos?
Obrazek użytkownika p8r

Dzwoniłem ostatnio do Krzysia L. celem ustalenia, czy jest jeszcze jakieś miejsce. Powiedział, że trudno z tym będzie, ale mam zadzwonić w piątek, więc już jutro i się dowiedzieć.

Dodaj komentarz