Spacer nad Bukówkę

Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników dwóch kółek i nie tylko, na spacer nad Bukówkę. Wyruszamy 13 czerwca 2010 r. (niedziela) o godz. 10.00 spod Hali Widowiskowo-Sportowej w Trzciance.

Trasa pieszej wyprawy poprowadzi ul. Gorzowską dalej ścieżką pieszo-rowerową nad jezioro Logo, przez Straduń i Smolarnię dotrzemy nad Bukówkę - ok 10 km.

Na godz. 14 przewidujemy wspólną biesiadę nad Bukówką. Zabieramy ze sobą kiełbaski na ognisko i co kto lubi. Jeśli ktoś nie może iść pieszo, może dotrzeć innym środkiem transportu.

W drogę powrotną udamy się ok. godz. 17, czyli powinniśmy do godz. 20 dotrzeć do domów.

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika macgyver2222

Zapowiada sie ciekawa wycieczka :) Przejde sie z wami.
Obrazek użytkownika harry

No jak tu nie dołączyć, spróbuję, przejdę się również :)
Obrazek użytkownika szydziu

Kurcze a My będziemy wracali z Wału :(
Obrazek użytkownika sebcio5555

Mam niedziele wolne to ide nad Bukówke tam kiedyś mieszkałem ,możemy się przejśc nad rzeke nad wodospad to tam mieszkałem jako dziecko wezne ze sobą stare fotografie ze starego młyna.tam obok jest dom w którym mieszkała do 2009 roku moja rodzina.Dozobaczenia w niedziele.
Obrazek użytkownika martinkowsky

TAAAK! ;)
Obrazek użytkownika megas24

Super super będę na pewno.Lubię sobie pospacerować:)
Obrazek użytkownika JAN

Pomysł jest tak przedni, że może powrót z Wału ustawimy tak, by się z Wami spotkać "na kiełbasce" - w końcu to już będzie po rajdzie, po zakończeniu i do Piły droga prowadzić może nawet przez Rozdróżkę! Rozumiem, że trzcianeccy uczestnicy Wału wiedzą gdzie będzie ognisko i nas tam dowiozą?... A jakby nie wyszło - to bawcie się dobrze!

Dodaj komentarz