Wrześniowa zakręcona niedziela pośród Nadnoteckich pól i łąk

Krajobraz Doliny Noteci jest wyjątkowy. Otoczony zielonymi wzgórzami
i dolinami zaprasza nas do aktywnego wypoczynku.
W niedzielę 11 września 2011r.8 osobowa grupa osób postanowiła spędzić swój wolny czas na rowerach jadąc pośród Nadnoteckich pól i łąk.Miłą niespodziankę zrobił nam zaprzyjaźniony cyklista Jan Balcerzak,który przybył na rajd do Trzcianki.
Wrześniowe słoneczko rozpieszczało nas swymi promieniami,podczas całego rajdu.Pola i łąki w blasku słońca wyglądały urokliwie,tworząc niezapomniany obraz Doliny Noteci.
W przerwie od kręcenia przy śluzie Lipica na zielonej trawce pod orzechem zrobiliśmy piknik z kawką i słodkimi przyjemnościami.
Po odpoczynki przeprowadziliśmy rowery przez śluzę i ruszyliśmy w drogę powrotną do Trzcianki przez Romanowo- śluzę Walkowice -Białą.
Pod sklepem w Romanowie przywitaliśmy grupę rowerzystów z Czarnkowa ,którzy spotykają się na niedzielnym kołowaniu.Trasa wrześniowej zakręconej niedzieli pośród Nadnoteckich pól i łąk to ok.45 km.

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Dodaj komentarz