Pilska Setka

Kiedy: 
sobota, 21 Kwiecień, 2012 do niedziela, 22 Kwiecień, 2012

Zapraszam na IX Rajd Kolarski PILSKA SETKA tradycyjnie w "pierwszy wolny weekend po połowie kwietnia". Termin zgłoszeń mija 18 kwietnia. Dokładny regulamin na www.pila.pttk.pl.
To pierwsza duża "noclegowa" impreza w roku - warto się spotkać z kolegami z rowerowych szlaków po zimowej przerwie.
No i będzie okazja by pokazać Wasze nowe koszulki!

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Obrazek użytkownika JAN
JAN

Komentarze

Obrazek użytkownika Maciej

UWAGA, UWAGA! Start z Trzcianki na PILSKĄ SETKĘ spod Hali Widowiskowo-Sportowej ul. Żeromskiego o godzinie 7:30 (z odchyłką do 10min.) Jedziemy spokojnym tempem do Piły na Plac Zwycięstwa. Powrót na drugi dzień proponuję, abyśmy razem z pilską grupą pojechali do Piły i wrócili sobie tempem spacerowym przez: Kotuń, St. Stobno, Pokrzywno i Łomnicę, czyli tak jak w latach ubiegłych:)
Obrazek użytkownika marcel

ja jade
Obrazek użytkownika JAN

Moi Drodzy - w tym roku wyjątkowo szybko wszyscy się zgłosili i nie ma już miejsc, ew. z własną karimatą, bo nie będzie na czym położyć. Start o godzinie 10.00 (ze względu na dojeżdżających z Poznania - po zmianie rozkłady jazdy pociągów). Do zobaczenia na starcie!
Obrazek użytkownika Maciej

To znaczy: Miejsce jest tylko zabrakło materacy?;)
Obrazek użytkownika JAN

Nie do końca - brak (na dziś) sal do położenia; z materacami tez juz krucho. We czwartek będę w Skórce to będę negocjował dodatkowa salę - ale to już zależy od szkoły. Zresztą w regulaminie "stało" = "...ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - kto pierwszy ten lepszy!..." - i skorzystali Ci, którzy się pierwsi zapisali, np. Maciej, który profilaktycznie zaklepał tez miejsce dla Ojca swego.
Obrazek użytkownika Maciej

TO WIELKIE DZIĘKI;D Rezerwuję sobie (Ojciec też) miejsce w małej salce. Z reszta daliśmy radę w Samborsku na "Magicznej Sobocie", gdzie też było ciasno i wszyscy się wyspali:)
Obrazek użytkownika JAN

Oj Kolego - nie ma tak dobrze - śpisz tam gdzie Cię położę. No reservation!
Obrazek użytkownika Maciej

Tam gdzie wolne będzie. Bez nerw.;)
Obrazek użytkownika JAN

Wszyscy spokojni i pełni radości przed spotkaniem - o jeździe nie zapominając. 71 osób - dawno nas tyle nie było!
Obrazek użytkownika szydziu

zazdraszczam... tyle narodu... a ja..... ;(
Obrazek użytkownika JAN

A Ty masz ważną społecznie funkcję do spełnienia - wychowuj dziecko!
Obrazek użytkownika szydziu

Dziecko dzieckiem ono też chcę być rajdowcem! Janku ale wiesz że jak nas zabraknie to będzie to wspominane długo - oj długo... i wszyscy będą pamiętać ten rajd :) oj będą ;)
Obrazek użytkownika JAN

...oj będą...
Obrazek użytkownika p8r

Janku, mnie też się przyjdzie tego lata opiekować synkiem :))
Obrazek użytkownika JAN

No i super - ktoś na te nasze emerytury musi w przyszłości pracować...
Obrazek użytkownika Maciej

Przejrzałem sobie trasę SETKI na mapie (rozdawali takie mapy na rajdach leśnych i Euro Eco Meeting 2008) i widzę, że szykuje się wyprawa po lasach;) I Dobrze. Początek wzdłuż Gwdy do Krępska, potem Piława i Rurzyca, liczne jeziora. Na drugi dzień też fajna trasa. W tym roku jest dobrze pomyślane, dlatego że wszyscy spotykamy się w Pile. SETKA to trochę osobliwy rajd, bo do meta rajdu jest przeważnie niedaleko (W ubiegłych latach: Krajenka, Ujście, Szydłowo, Kaczory...) i trasy są okrężne (Fajnie to wygląda na rajdowych kubkach;)) ale hasłem rajdu jest 100km w dwa dni;) Do zobaczenia w Pile!

Dodaj komentarz