Majówka nad Morskim Okiem

Kiedy: 
czwartek, 3 Maj, 2012

Serdecznie zapraszam na Majówkę nad Morskim Okiem.
Spotykamy się 3 maja 2012r. Wyjazd o godz. 14 spod Hali Widowiskowo-Sportowej w Trzciance. Pojedziemy nad Morskie Oko. Trasa ok. 20 km w spokojnym tempie,aby podziwiać piękno budzącej się przyrody i miło spędzić czas.
Zabieramy ze sobą piknikowy koszyczek, aby wspólnie nad Morskim Okiem urządzić piknik.

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika zioota

A dla uczestników miła patriotyczna niespodzianka :) Melduję swoją gotowość do jazdy!
Obrazek użytkownika harry

I mnie się podoba, ale nic nie obiecuję..
Obrazek użytkownika Maciej

Bardzo fajny pomysł:D Tam rzeczywiście jest pięknie. Zapraszam również w niedzielę o 14:00 na wycieczkę także z piknikiem w Przyłęgu:)
Obrazek użytkownika Gosia_W

A gdzie to? ;) Planuję w końcu odkurzyć rower!
Obrazek użytkownika Maciej

Tutaj jest galeria z niedzieli na której tam byliśmy:) http://www.dwakolka.pl/image/tid/138 Na 10km z Trzcianki do Wł. Lasów jest taki bukowy las i po lewej stronie drogi jest droga brukowana. Do jeziorka od szosy jest ok 4km może mniej. Gdy pojedziemy dalej ta drogą, cały czas prosto to dotrzemy do Jaglic a stamtąd do Wołowych Lasów. Fakt, drugim brukiem rzadko jeździliśmy. Jako ciekawostkę powiem, że zdjęcie na stronie głównej u góry, gdzie widać Pitera, Gosię... zostało wykonane przy tej drodze i stamtąd widać Morskie oko;)
Obrazek użytkownika Gosia_W

To chyba mnie tam nie było jeszcze :) Tym bardziej nie mogę się doczekać czwartku. Do zobaczenia! :)
Obrazek użytkownika Gosia

Gosia w takim razie czekamy na Ciebie abyś zobaczyła to piękne miejsce. Czekamy również na wszystkie osoby , które zamierzają wybrać się z nami na majówkę nad Morskim Okiem.Czekamy również na te osoby , które śledzą naszą stronę a nie maja odwagi przyjechać pod halę. Odwagi !Do zobaczenia na majówce:-)

Dodaj komentarz