Grupa dwakolka.pl na kole

W minioną niedzielę, 20 maja, grupa dwakolka.pl uczestniczyła w rajdzie rowerowym „NA KOLE” w ramach III Festynu Inaugurującego Sezon Turystyczny „Pieszo, konno, kajakiem, na rowerze” organizowanego przez Czarnkowsko - Trzcianecką Lokalną Grupę Działania. Impreza odbywała się w nowoczesnej przystani wodnej o nazwie „Yndzel” w Drawsku. Aby dotrzeć na miejsce festynu, rowerzyści przejechali ok. 45 km. Na mecie czekało ich wiele atrakcji, m.in. turniej piłki plażowej i nożnej, pokaz ratownictwa wodnego i sportów wodnych, warsztaty udzielania pierwszej pomocy, promocyjne stoiska gospodarstw agroturystycznych, gmin oraz osób zajmujących się turystyką i rekreacją obszaru objętego Lokalną Strategią Rozwoju a także bezpłatne szkolenia i doradztwo Nordic Walking. Późnym popołudniem planowano koncert LONSTAR BAND, którego cykliści niestety nie mieli okazji wysłuchać, gdyż wcześniej wyruszyli w dość długą drogę powrotną. W sumie rowerzyści pokonali trasę liczącą prawie 90 km. Ten dzień był ważnym wydarzeniem dla trzcianeckich miłośników dwóch kółek, gdyż mieli oni możliwość promocji swoich poczynań na stoisku sekcji turystycznych naszego powiatu oraz po raz pierwszy zaprezentowali się w klubowych koszulkach.

Samochwałki i pochwałki

W tym miejscu należy się kilka słów podziękowania wszystkim tym, którzy przyczynili się do udanej, moim skromnym zdaniem, promocji grupy dwakolka.pl.
Pierwsze podziękowania lecą do Harry'ego – za trud i pracę włożoną w zaprojektowanie naszych klubowych koszulek i banera, za trzymanie ręki nad sprawami związanymi z przygotowaniem stoiska promocyjnego i w ogóle za grupę dwakolka.pl!
Podziękowania dla „Siostrzyczek”: Gosi i Moniki za opiekę nad stoiskiem promocyjnym, ładny wygląd i serdeczny uśmiech, dodatkowo dla Gosi za trafne uwagi, dobre rady i wsparcie w podejmowaniu ważnych decyzji.
Wiązanka dziękczynna dla Marcela za wyjazd z Harrym na spotkanie organizacyjne do Drawska oraz za obszycie banera (i tu: pozdrowienia dla Szanownej Pani Mamy).
Podziękowania dla fotografów: Macieja, Żaby, Sebastiana, Harry'ego.
Specjalne „podziękówki” dla miłośników turystyki, którzy wsparli finansowo grupę dwakolka.pl oraz dla tych, którzy zdecydowali się zakupić zielone „dwakolkowe” koszulki.
A najszczersze podziękowania dla wszystkich, którzy 20 maja pokonali wspólnie trasę o długości 90 km i mimo wiatru oraz betonowych płyt nie narzekali i z uśmiechem na twarzach śmiało pedałowali do przodu.
Wyrazy ogromnego SZACUNKU dla Państwa Janiny i Antoniego Siemińskich za siłę, wytrwałość i upór w dążeniu do celu. Dla mnie jesteście Państwo Gwiazdami Rajdu Rowerowego „NA KOLE”! RESPEKT!

Pozdrawiam
Zioota

PS Bardzo przepraszam, jeśli kogoś nie wymieniłam, proszę dać znać, a na pewno dopiszę, co trzeba.
PS2 Serdeczne podziękowania dla Agi i Jarka za opiekę nad moimi chłopakami ;)

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gosia_W

Fajny wpis, fajne zdjęcia w galerii, fajny rajd, fajni rowerzyści w fajnych koszulkach - ogólnie wszystko fajnie! ;D W shoutboxie wrzuciłam link do zdjęć, jednak tu też wrzucę, co by nie zaginął ;) https://plus.google.com/u/0/photos/108163708619606589671/albums/5745057302755743969
Obrazek użytkownika Gosia

Wielkie ukłony w stronę rowerzystów za pokonanie ok. 90 km.z uśmiechem na twarzy. ukłony w stronę pana Antoniego, który nie schodzi z czołówki rowerowej na równi z Marcelem :-) Podpiszę się także pod słowami Jolanty,że państwo Siemińscy to gwiazdy rajdu. Wytrwale i dzielnie pokonują rowerowe dystanse, pokazują swoim własnym przykładem jak aktywnie można spędzać czas, w każdym wieku . Za otwartość, dobre słowo i uśmiech na twarzy dla nas młodszych rowerzystów. Prawdziwi rowerowi turyści :-)
Obrazek użytkownika marcinb

Wydawało mi się że jechała większa grupa z Trzcianki..., ale może się mylę :)
Obrazek użytkownika Agutek

Dziękujemy i nie ma za co :) sami również ,,fajnie" się bawiliśmy.
Obrazek użytkownika Maciej

Potwierdzeniem są fotografie :) http://www.dwakolka.pl/node/6404 Co prawda przyjechaliście samochodem, ale to też się liczy.

Dodaj komentarz