Pierwsze w 2014r. rowerowo-niedzielne rozruszanie :)

Kiedy: 
niedziela, 19 Styczeń, 2014

Zapraszam wszystkich, spragnionych jazdy rowerem na pierwszy w 2014r. niedzielny rajd rowerowy... będzie to opcja dla zagorzałych, bo trasa prowadzić będzie do Tuczna... Myślę że przynajmniej 5 osób będzie na starcie... :)

Start o godzinie 9:30 tym razem, spod Trzcianeckiej Hali Sportowej.

Trasa: Trzcianka-Wołowe Lasy-Mielęcin-Tuczno-Zdbowo-Mączno-Rutwica-Strączno-Chwiram-Różewo-Róża Wielka-Trzcianka około 70km +- 5km. Dacie radę bo to będą w 95% asfalty ;)

Na drogę powinno się zaopatrzyć w podstawowe narzędzia: klucze do kół... oraz inne potrzebne (10tki 12-13... itp.), imbusy.. pompkę... i oświetlenie sprawne... O jedzeniu nie mówię... każdy we własnym zakresie się zaopatruje... ;)

Postoje obowiązkowe: Mielęcin, Tuczno, Rutwica, Strączno, Różewo i Róża ;)

fot.: Maciej Jonas (21.12.2013r.)

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika Maciej

Przy takiej pogodzie jak jest np.: dzisiaj, trasa będzie tylko do Tuczna i z powrotem. Gdy nie będzie nikogo, czego bardzo nie chcę.... to wypad będzie odwołany... niestety... Będę czekał na starcie od 9:15 do 9:45.
Obrazek użytkownika Maciej

Pogoda... ślisko... :( To może lepiej spacer? Nad Logo i Sarcz... co? Tylko czy chcielibyście rano o 9:30 czy o 14:00?
Obrazek użytkownika Maciej

Jednak postanowiłem ten wypad odwołać... :( pogoda nie rozpieszcza... Może za tydzień lub dwa będzie lepiej... sprawdzę też pogodę z wyprzedzeniem, jednak tego nigdy nie można przewidzieć... :/

Dodaj komentarz