RAJD KOLARSKI „PIŁA 500” PO RAZ DRUGI... I OSTATNI...

Obrazek użytkownika DaviD

Przed rokiem, 23 czerwca, odbył się Rajd Kolarski PIŁA 500 organizowany przez Oddział Pilski PTTK. Miało to być przedsięwzięcie jednorazowe ale vox populi zadecydował inaczej i w pierwszą lipcową niedzielę 2014 roku ponownie zapraszamy na start.
Dla przypomnienia – rajd organizowany jest w związku z 500-leciem naszego miasta; przygotowano 5 tras po około 100 km każda; start 6 lipca, w niedzielę, o godzinie 9.00 z placu Zwycięstwa; zgłoszenia i wpłata wpisowego (10,oo zł) do PTTK w nieprzekraczalnym terminie 4 lipca – ale prosimy nie czekać do ostatniej chwili i zgłaszać się wcześniej.
Szczegółowy regulamin w Oddziale Pilskim PTTK (ul. Śródmiejska 12/1) oraz na stronie www.pila.pttk.pl w zakładce „aktualności”.
Każda trasa będzie prowadzona przed 2-osobową ekipę, rajd odbędzie się bez względu na pogodę a na mecie w zaprzyjaźnionym barze „WYSPIARZ” na każdego uczestnika czekać będzie kiełbaska z rożna. Każdy rajdowicz otrzyma też okolicznościowy znaczek i wklejkę do Książeczki Turystyki Kolarskiej.
Przejechanie 100 kilometrów na rowerze w zgranej ekipie to po prostu towarzyska przejażdżka, a przy okazji można „zaliczyć” kolejną trasę do zdobycia Jubileuszowej Odznaki Kolarskiej PIŁA 500 ustanowionej w związku z miejskim jubileuszem przez Oddział PTTK w Pile – regulamin Odznaki, mapy tras i wzór książeczki zdobywania Odznaki również na wspomnianej stronie www.pila.pttk.pl.
Serdecznie zapraszamy do wyjazdu – z doświadczenia swojego i moich Koleżanek i Kolegów wiem, że te 100 kilometrów to dystans do pokonania przez każdego! Jeśli ktoś „zaliczył” już wszystkie 5 tras – to przecież może sobie wybrać jedną z nich, tę najładniejszą, najciekawszą i pokonać ją ponownie.
I jeszcze jedno – trzeciej edycji rajdu PIŁA 500 już nie będzie...

Dodaj komentarz