Magiczne Drzewko

Kiedy: 
niedziela, 10 Kwiecień, 2016

Zapraszamy na zakręconą niedzielę 10 kwietnia 2016 r. wyjazd jak zawsze o godz. 14 sprzed Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance. Pojedziemy do Magicznego Drzewka, a po drodze spotkamy się z Grupą Czarnkowską.

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika zioota

Nie dość że magiczne drzewo, to jeszcze takie piękne. Wprawdzie o tej porze roku nie będzie tak piękne jak latem, ale chętnie je zobaczę w najbliższą niedzielę :-)
Obrazek użytkownika janges

hej! w jakim rejonie jest to Magiczne Drzewko? jestem ciekaw w którą stronę będzie wyprawa :-)
Obrazek użytkownika zioota

Janusz, my pojedziemy do Stradunia, stamtąd naszymi ulubionymi lasami do Smolarni, tam nad Bukówką spotkamy rowerzystów z Czarnkowa i dalej razem pojedziemy w las w stronę leśnych jezior. Ja dokładnie nie pamiętam, jak tam dojechać, ale poprowadzi nas Maciej. Zachęcam do wspólnego wyjazdu :-)
Obrazek użytkownika janges

Hej!, dziękuję za info :-) niestety dzisiaj się nie załapałem na wyjazd, trasa pewnie jak zwykle bardzo atrakcyjna, w nieznane mi miejsce, liczę na dobrą pogodę za tydzień i równie ciekawą trasę, pozdrawiam :-)

Dodaj komentarz