Relacje z rajdów

Koleżeński Rajd z Trzcianki do Siedliska

Dziękujemy wszystkim za udział w dzisiejszym Koleżeńskim Rajdzie z okazji Europejskiego Dnia bez Samochodu. Rajd był również zwieńczeniem akcji zbierania podpisów pod petycją dotyczącą budowy ścieżki rowerowej z Trzcianki do Siedliska. W serdecznej atmosferze długi peleton prowadzony przez wóz policyjny dotarł do celu.

Rowerowe Babki w Piasku, czyli wyprawa rowerowa wzdłuż wybrzeża

Rowerowe Babki w Piasku

Po co podróżujemy? Na to pytanie każdy powinien sam znaleźć odpowiedź. Ja mogę jedynie stwierdzić fakt, iż ludzie od zarania dziejów w różnorodny sposób zwiedzają cały świat.
W tym roku postanowiłam spełnić swoje marzenie i wyruszyłam w podróż z rowerem i dwiema fajnymi babkami. Celem swojej wyprawy uczyniłyśmy fragment wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Spacer Wielkanocny nad Bukówką

Kilkudziesięciu miłośników dwóch kółek w rodzinnej atmosferze bardzo aktywnie spędziło tegoroczny Lany Poniedziałek. Wieloletnią tradycją Pilskiego Bractwa Turystyki Rowerowej jest organizacja imprez pieszych lub rowerowych właśnie w Poniedziałek Wielkanocny. W tym roku trasę spaceru zaplanowano urokliwą ścieżką przyrodniczo-edukacyjną „Nad Bukówką”, znajdującą się w Smolarni. Na zaproszenie rowerzystów z Piły pozytywnie odpowiedziała trzcianecka Grupa dwakolka.pl.

Morsowanie gorących serc

W przedostatni weekend lutego po raz kolejny cała Trzcianka „Grała z sercem”. W ramach XI Charytatywnego Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kibiców im. Piotra Arentewicza o Puchar Burmistrza Trzcianki w naszym mieście miało miejsce wiele ciekawych wydarzeń.

XI NOWOROCZNY RAJD ROWEROWY - Pomorska Wola

Poszliśmy na łatwiznę i pojechaliśmy swoją trasą, spotykając się w Gajewie z Sekcją Rowerową. Podmuchy wiatru nie nastrajały do jazdy na start do Czarnkowa.
Trasa: Trzcianka - Nowa Wieś - Rutka - Runowo - Gajewo -droga 153 - Pomorska Wola - Zofiowo - Gajewo - Runowo - Rutka - Nowa wieś - Trzcianka. W sumie 49 km