Zimowy spacer nad jezioro Bąblino

Kiedy: 
niedziela, 5 luty, 2017

Tym razem trasa spaceru niedzielnego nie jest jeszcze dokładnie znana. Idziemy przed siebie, tak aby dowędrować nad jezioro Bąblino. Zabieramy ze sobą termos z ciepłą herbatą, coś do zjedzenia. Kto ma, może zabrać i kijki. Wyruszamy w niedzielę 5 lutego 2017 r. o godz. 12.00 sprzed Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance.

Tak bawiliśmy się na ostatnim spacerze.

Zapraszamy wszystkich czytających ten wpis, nie tylko stałych wędrowców. Spacery mają formę rekreacyjną, nie ma żadnej rywalizacji. Idziemy wspólnie się bawić i spędzić wolny czas.

Kto chętny, proszę dopisywać się w komentarzu.

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika rundka

Niestety, ale tym razem będziecie musieli sobie poradzić beze mnie ;) W tę właśnie niedzielę mamy dawno odkładany zjazd rodzinny. Myślami i duchem będę naturalnie z Wami podczas marszu i nad Bąblino :)
Obrazek użytkownika zioota

Jak dla mnie to będzie aktywna niedziela. Będzie się działo! Czeka nas wyprawa globtroterska, podczas której na pewno odkryjemy nowe miejsca :-)
Obrazek użytkownika Hanka

Mnie tym razem również nie będzie. Życzę Wam przyjemnie spędzonej niedzieli.

Dodaj komentarz