Zakręcona niedziela na przekór pogodzie

Kiedy: 
niedziela, 24 Lipiec, 2011

A może by tak, w najbliższą niedzielę 24 lipca 2011 r. bez względu na pogodę wybrać się na krótką przejażdżkę zgodnie z hasłem: Nie ma złej pogody, jest tylko niewłaściwe ubranie. Jak zawsze spotykamy się o godz. 14 przy Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance. Do zobaczenia na szlaku!

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika p8r

Fajne zdjęcie :)
Obrazek użytkownika Maciek

A gdzie byśmy pojechali? Na przykład: rzadko jeździliśmy(bynajmniej ja)w lasy między Rychlikiem a Dzierzążnem (jeziorka Karpie Szczupacze...) no ale tam wg mnie jest ładnie, jak jest pogoda...:| ("Szyszunia" 2010 była w tych terenach. Szukaliśmy te słynne drzewo o poziomych konarach. Słoneczna pogoda i piękna złota jesień zrobiła na mnie wrażenie, no ale jeszcze jest lato tylko takie z deka kapryśne;))Heh się rozpisałem...
Obrazek użytkownika zioota

Maciej, właśnie w jeziorku Szczupaczym kąpaliśmy się zeszłej niedzieli podczas niedzielnej przejazdżki, było świetnie, żałuj, że Cię nie było! http://www.dwakolka.pl/image/tid/130 Do zobaczenia jutro!
Obrazek użytkownika Maciek

No niestety wtedy byłem przed południem na własnym wypadzie;) Na dodatek i zaliczyłem kraksę, wiec nie mogłem być z wami... Ale jak będę chciał jechać to się zjawię o 14:00 ;D
Obrazek użytkownika Maciek

Ale trasę proponuję aby była "pod pogodę":D

Dodaj komentarz