Piknik na zakończenie lata

Kiedy: 
niedziela, 2 Wrzesień, 2012

Serdecznie zapraszam na rodzinny piknik na zakończenie lata, który odbędzie się w ramach zakręconej niedzieli 2 września 2012r. Start wyjątkowo o godz. 12 sprzed Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance. Trasa będzie prowadziła przez Teresin-Radolin-Radolinek-Śluza nad Lipicą. Śluza nad Lipicą będzie naszym miejscem piknikowania i wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Zabieramy ze sobą wszystko co niezbędne na piknik. Na miejscu rozpalimy grilla, możliwość zrobienia na miejscu kawy, herbaty. Nie zapomnijmy zabrać ze sobą piłek, kart, paletek :-) Serdecznie zapraszam

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika JAN

Gosiu - chyba wpadnie nas kilkoro z Piły. Do zobaczenia.
Obrazek użytkownika Gosia

Serdecznie zapraszamy :-) Dodam,że osoby,które nie mogą z różnych przyczyn jechać z nami rowerem mogą dotrzeć na miejsce samochodem.Dojazd od Kuźnicy Czarnkowskiej,bądź Romanowa.
Obrazek użytkownika zioota

Zapraszamy kolarzy z Czarnkowa, Z Wami rajd to impreza morowa. Przybywajcie też cykliści z Piły, bo to rajdzik może być miły. PS Niechaj gwiazda pomyślności nigdy nie zgaśnie, a kto z nami nie pojedzie, temu łańcuch trzaśnie! (takie tam, sprzed chwili ^^ )
Obrazek użytkownika Maria

Niechaj gwiazda pomyślności non-sto nam świeci, zabierzmy na rajdzik jedzonko i dzieci. Wskazane też piłki,inne zabawki,oraz tato ponieważ jedziemy wesoło żegnać LATO !!!!! Ekipa z Czarnkowa oraz Piły niech nam przywiozą dużo siły :):):):)

Dodaj komentarz