Pochylmy głowy nad grobem Staszka

Kiedy: 
sobota, 15 Listopad, 2014

ZAMIAST REGULAMINU…

… zamiast regulaminu zaproszenie do wszystkich, którzy pamiętają Staszka Eysymontta i do tych, którzy nie mieli przyjemności Go poznać. Czas Go odwiedzić – spotkajmy się w sobotę, 15 listopada, około godziny 11.30 na cmentarzu w Białej przy Jego grobie.

Ekipa pilska startuje o godzinie 10.00 z placu Zwycięstwa (jeśli komu bliżej niech czeka na rondzie u zbiegu Mickiewicza i Wyspiańskiego); ekipa z Czarnkowa ruszy zgodnie z przyjętymi przez Was ustaleniami, ekipa z Trzcianki mam nadzieję tradycyjnie ruszy spod hali sportowo-widowiskowej i sami najlepiej wiecie, o której godzinie się spotkacie.

Jasne jest, że podczas pobytu w Białej spotkamy się i z Ewą – wrzątek nam zapewni! Ja będę miał ze sobą kawę rozpuszczalną – kto weźmie zwykłą kawę, herbatę i cukier?… Mile widziane jakieś ciasteczka – świetnie się je „pojada” przy kawie i herbacie… No i nie zapomnijcie o kubkach…

Wyjazd bez względu na pogodę – najwyżej trochę zmokniemy albo zziębniemy…

Janek

Taką informację otrzymałem od Janka. Pozwoliłem sobie wytłuścić to co dotyczy Nas - mieszkańców Trzcianki.
Z mojej strony (jeśli nie wyskoczy mi jakaś robota) jest wola i chęć uczestnictwa w tym spotkaniu. Kto jest na tak?

Uczestnicy rajdu/spaceru nie są objęci ubezpieczeniem i startują na własną odpowiedzialność. Osoby niepełnoletnie biorą udział pod opieką dorosłego opiekuna.

Komentarze

Obrazek użytkownika zioota

Proponuję start o 10.50 sprzed hali. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz